Ремонт мікрофонів Київ

ремонт мікрофонів київУ сучасній шоу-індустрії не можна уявити ефективну діяльність без використання мікрофонів, при цьому мікрофони застосовуються як в сфері домашнього караоке, так і на професійній сцені. Мікрофон є чутливим і технологічно складним електроакустичним приладом: він перетворює звукові коливання і дозволяє записувати вокальні партії. Часто через неправильне поводження або перепадів напруги в мережі цей прилад ламається, але прекрасно піддається лагодженню: своєчасний ремонт мікрофонів в надійному сервісному центрі дозволить уникнути витрат на покупку нового.

Ремонт мікрофона

  • Майстерня КБТ-Сервіс виконує якісний і ефективний ремонт мікрофонів Yamaha, Audix, BBK, ProAudio, Defender, Apex, Sennheiser, Genius, Sony, Alto, Shure, Soundking, Ningbo, AudioVoice, Beyerdynamic, Boss, Canon, Pioneer, Force, Gemini, Invotone, LG, Neumann, Odeon, Philips, Olympus, Orient, Panasonic, Roland, Sound Pro, SoundMAX, Thomson, Vivanco, «Октава» в Києві.
  • Найбільш частими причинами поломок мікрофонів фахівці називають механічні пошкодження корпусу: фахівці зможуть знайти підходящу деталь і замінити її, не зіпсувавши зовнішнього вигляду виробу.
  • Також значна частка несправностей пов'язана з порушенням мембрани при падінні: майстри сервісного центру КБТ зуміють відремонтувати мікрофон швидко і з гарантією якості.
  • Помітно страждає техніка і від попадання вологи, порушення контактів і виходу мікросхем з ладу. Мікрофон - високотехнологічний прилад, що вимагає особливих знань і надточних маніпуляцій при виконанні ремонтних робіт. Тому краще відразу нести пошкоджений пристрій компетентним майстрам в КБТ-Сервіс.
  • Майстри виконають ремонт радіомікрофона будь-якої складності і на досить демократичних умовах: майстерня орієнтується на якість роботи і стислі терміни виконання замовлень, це стосується ремонту будь-якої аудіо та радіо апаратури.

Ціна на ремонт мікрофонів у Києві від 800 грн

Якщо прийнято рішення віднести мікрофон на ремонт майстрам в КБТ-Сервіс, замовник залишиться задоволеним з багатьох причин: тут запропонують після діагностики найоптимальніший вид ремонту за розумну ціну. Вартість ремонту безпосередньо залежить від вартості запасних частин і обсягу робіт. Це буде своєчасний ремонт мікрофона професіоналами, які зможуть визначити причину поломки і швидко її усунути.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт мікрофонів без урахування запчастин в разі потреби їх заміни

Ми швидко і недорого відремонтуємо і аудіоколонки, сабвуфери, ТВ техніку, фото і відеокамери на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь, Печерськ, Троєщина, Голосіївському, Дарниця.

Ми раді Вам допомогти!