ремонт електробритв київСеред різноманіття електробритв, що випускаються сьогодні, практично всі моделі розраховані на довгострокове використання, а в разі потреби відмінно піддаються ремонту. Якщо недостатньо добре дотримувалися догляду за технікою, рано чи пізно може знадобитися ремонт електробритви. У таких випадках актуально звертатися до професіоналів, які працюють в надійних сервісних центрах: це стане гарантією виконання всіх необхідних маніпуляцій з відмінним результатом!

Ремонт електробритв - Київ

  • Сервісний центр КБТ-Сервіс здійснює якісний ремонт брендових бритв різних моделей Філіпс, Браун, Панасонік та інших у Києві за допомогою заміни комплектуючих, налагодження безперебійної роботи важливих деталей і вузлів.
  • Основними причинами несправності співробітники центру вважають неправильну експлуатацію, поганий догляд за електричними бритвами. Це зневага регулярного очищення пристроїв з подальшим погіршенням якості гоління і роботи  головок для гоління. Тому актуально періодично показувати прилади майстру з метою своєчасно помітити відхилення в роботі.
  • Потрібен невідкладний ремонт електробритв при виникненні таких несправностей: коли електроприлад повільно працює, в процесі гоління помічений незвичний звук, а також якщо прилад сильно нагрівається чи АКБ не тримає заряд.
  • Будь-які некоректні моменти мають свої причини, тому важливо своєчасно знайти їх і усунути найоптимальнішим способом. Фахівці майстерні вміють працювати з такими аксесуарами і знають пристрій кожної брендової моделі. Якщо довірити роботу майстрам з великим досвідом і спеціальними знаннями, ремонт електробритв у Києві буде ефективним і швидким.

Ремонт електробритви в компанії КБТ-Сервіс - ціна від 500грн

Якщо бритви стали гірше працювати і з'явилися проблеми з включенням, наші майстри допоможуть вирішити це питання з максимальною оперативністю і по відмінним цінам. Якісний ремонт електробритви (Київ) дозволить вирішити будь-які проблеми з приладами, коли в них починаються збої, затупились ножі, пристрій втрачає ефективність, з'являються ознаки перегріву або шуму.

Майстри «КБТ-Сервісу» зможуть відремонтувати всі аксесуари: це ретельна діагностика і відмінна робота фахівців, можливість замінити пошкоджені деталі та елементи новими - у компанії є власний склад запчастин і комплектуючі від кращих виробників. Всі клієнти, які звертаються в майстерню по ремонту техніки, отримують чудовий результат і значну економію коштів.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціна на ремонт електробритв (без урахування вартості запчастин в разі потреби їх заміни): 

Мережа КБТ-Сервіс знаходиться в Києві на Правому та Лівому березі, в районах Оболонь, Троєщина, Центр, Печерськ, Дарниця, Голосієво.

Ми раді Вам допомогти!