Ремонт парових прасок у Києві

ремонт парогенераторов киевПраски з парогенератором давно стали гідною альтернативою традиційним праскам: така техніка дозволяє скоротити витрати на прасування одягу та текстилю, полегшує домашню працю завдяки наявності потужного парогенератора. Будь-які побутові прилади час від часу потребують ремонту, і праски такої конструкції - не виняток. Ремонт прасок з парогенератором слід довіряти тільки професіоналам, які знайомі зі специфікою цієї техніки і особливостями заміни деталей.

Ремонт парогенераторів (прасок з бойлером) - сервісний центр КБТ

  • Своєчасний і якісний ремонт праски з парогенератором - це гарантія бездоганного вигляду одягу і домашніх речей, побутового текстилю, чохлів і гардин. Відмінно піддаються ремонту праски з парогенератором Philips, Tefal, Бош, Clatronic, Karcher, Elbee, Ariete, First, Hilton і Vinis.
  • Найбільш серйозна проблема, з якою стикаються хатні господарки - це забруднення відпарювальної системи. Оскільки підошва праски виконана із сталевого сплаву, вона відрізняється надійністю і практично не страждає від інтенсивної експлуатації, але в ній часто забиваються отвори для подачі пару. Також  прочищення потребують всі деталі, що контактують з водою.
  • Ремонт парогенераторів (Київ) в майстерні КБТ-Сервіс - це професійна і кропітка робота майстра, чиє завдання - запобігти утворенню накипу та виходу з ладу нагрівальних елементів праски. Досвідчені майстри знають, як замінити стрижні або змінні противапняні касети як, які очищають воду в контейнері праски. Уміють фахівці сервісного центру КТБ виконувати і ремонт парових прасок, який пов'язаний з протіканням і порушенням герметичності водяного контейнера.
  • Оптимально звертатися в КБТ-Сервіс і замовляти ремонт бойлерних прасок, якщо парогенератор не включається або перестав давати пар. Майстри зможуть допомогти навіть у випадках, якщо техніка не підтримує задану температуру. Звернення в сервісний центр допоможе, якщо праска погано нагрівається, а також потребує ремонту кабелю або електродеталей.

Вартість ремонту бойлерних прасок - ціна від 1000 грн

Вартість ремонтних робіт залежить від складності поломки і потреби в фірмових деталях і оригінальних комплектуючих. Своєчасний і ефективний ремонт парогенераторів від мережі майстерень КБТ-Сервіс - це можливість підтримувати дорогу техніку в порядку, витрачаючи на прасування одягу мінімум часу.

Ціни на ремонт бойлерних прасок у Києві (без урахування запчастин при необхідності заміни)

Ми також з легкістю полагодимо звичайні праски, бойлери, чайники і пароварки, тістоміси а також будь-яку зламану побутову техніку в Києві на правому і лівому березі, в районах Оболонь, Печерськ, Троєщина, Дарниця, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!